راز جوان ماندن جنیفر لوپز کشف شد


راز جوان ماندن جنیفر لوپز کشف شد

راز جوان ماندن جنیفر لوپز کشف شد

اگر بخواهیم درباره رازهای جوان ماندن صحبت کنیم مسلما بهترین گزینه جنیفر است.البته اصلا قصد صحبت کردن درباره رژیم غذایی جنیفر را نداریم. این بار پای رازی دیگر در میان است.

 

راز جوان ماندن جنیفر لوپز کشف شد

راز جوان ماندن جنیفر لوپز کشف شد

اگر بخواهیم درباره رازهای جوان ماندن صحبت کنیم مسلما بهترین گزینه جنیفر است.جنیفر لوپز صرف نظر از سن شناسنامه ای اش در حال مبارزه با پیری است. در حالی که ما می توانیم جوان ماندن او را به رژیم غذایی سالم و ورزش های منظمی که انجام می دهد ربط بدهیم ولی اخیرا جنیفر راز دیگری را به اشتراک گذاشته است که چرا هنوز هم در 48 سالگی مانند یک دختر 28 ساله به نظر می رسد.

اگر می خواهید بیشتر بدانید : جنیفر لوپز نکات طلایی رژیم غذایی اش را فاش کرد 

 

راز جوان ماندن جنیفر لوپز چیست؟

راز جوان ماندن جنیفر لوپز کشف شد

راز جوان ماندن جنیفر لوپز کشف شد

جنیفر لوپز در اجرای All I Have که در وگاس داشت به مدت 2 ساعت حرکات موزون شدیدی اجرا می کرد، به جز مواردی که می دانیم، جنیفر ترفندی دیگر برای روی فرم ماندن شگفت انگیز بدنش دارد. او اخیرا نکته اصلی تمریناتش را در مصحبه ای با Paper Magazine’s Las Vegas issue با طرفدارانش در میان گذاشت. 

زمانی که از او سوال شد که آیا حرکات موزون سختی که انجام می دهد را به عنوان مکملی برای حرکات ورزشی اش استفاده می کند ، پاسخ داد خیر. " من صبح ها ورزش می کنمبا این کار رخوت بدنم را می گیرم و برای فعالیت روزانه آماده شده و بدنم قوی تر می شود. "جنیفر از فایده ورزش صبحگاهی خبر دارد. محققان دانشگاه یانگ بیرمنگام متوجه شده اندزنانی که هر روز صبح 45 دقیقه ورزش می کنند، کمتر غذا می خورند و در ادامه روز، فعالیت بیشتری دارند. لوپز اضافه می کند " خودتان می دانید که با ضعیف شدن عضلات یا تمرینات بیش از حد روی آن ها دچار جراحت می شوید. بنابراین باید عضلاتتان را قوی نگه دارید. " 

 

راز جوان ماندن جنیفر لوپز کشف شد

مطالب جالب و دیدنی

 

مدل شلوار جین پاره زنانه جدید 2017

عکس دختران زیبا برای زمینه پس موبایل

عکس های جدید صدف طاهریان

عکس های گلچین جنیفرلوپز

طرح های جدید و مدرن دکوراسیون منزل

تصاویری از دختران خوش اندام والیبالیست

عکس های دختر لختی که در خیابان به دنبال رابطه جنسی است

ستاره های هالیوودی چند سال دارند؟

عکس کمتر دیده شده از محسن تنابنده و همسرش

عکس های خنده دار و طنز دعوای زن و شوهر

 

دانلود


پیشنهاد ویژه

loading...

جدیدترین عکس ها

عکس گلشیفته فراهانی در بیمارستان و شکستن انگشت او عکس کمتر دیده شده از شهرام محمودی و همسرش مانکن معروف 14 ساله به دلیل بی خوابی مرد!! چهره خندان و آرایش کرده بهنوش طباطبایی پشت ترافیک تصاویری از تهرانگری الناز شاکردوست و خواهرش با تیپ خفن ظاهر جدید نیمار با مدل موهای عجیب تصاویری از گریم سحر دولتشاهی با دو ظاهر متفاوت واکنش عجیب مردم نسبت به پست هانیه توسلی برای مرگ گربه اش تصاویری از آماده شدن اشکان خطیبی و همسرش برای جشن هالیوون تصاویری از تبلیغ آرام جعفری برای مزون دوستش